Способи для примусової зупинки авто в США

США прийнято повідомляти в органи правопорядку про грубі порушення правил дорожнього руху. Не випадково уздовж хайвеїв можна побачити численні знаки з телефонами місцевої поліції, якій пропонується повідомляти дані і прикмети «агресивно поводяться на дорозі машин» і будь-яку «підозрілу активність».

Поліцейські погоні за порушниками в США — явище часте і одне з улюблених розваг американців під час перегляду вечірніх новин. Інтернет також завалений різними роликами з відео такого роду переслідувань. В Америці правоохоронці не відкривають вогонь по порушниках, якщо ті першими не звернули зброю проти полісменів. Стріляти по колесах американським копам у деяких штатах також заборонено, хоча табельна зброя у них набагато потужніше, ніж, скажімо, у наших поліцейських.

Як правило, якщо злочинця, який реально створює небезпеку учасникам дорожнього руху, не вдається зупинити, пошкодивши йому колеса за допомогою шиповану стрічки, то поліція намагається заблокувати автомобіль-порушник або збити машину в кювет. Згідно спеціально розробленим в поліції прийомам, бити легкову машину прийнято в праве заднє колесо на швидкості, що не перевищує 40 миль на годину, — шанси безпечно зупинити «водіїв-беззаконників» найбільш високі.

Способи зупинки авто:

загрузка...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *