Як переробити ЛуАЗ «Волинь» на військовий джип (ФОТО)

Волонтери київського благодійного фонду «ASAP EMC Хоттабич» переобладнали луцький автомобіль ЛуАЗ-969М на медичний джип-евакуатор, що максимально наближений до американського всюдиходу «Polaris Ranger MRZR».

Відтепер модернізована «Волинянка» рятуватиме поранених на передовій, використовуючи конструктивну прохідність і мобільність.

УНІВЕРСАЛЬНЕ АВТО ДЛЯ МЕДИКІВ І РОЗВІДНИКІВ

Натхненником ідеї створення легкого евакуаційного транспортера передніх рубежів став керівник фонду Ілля Лисенко. Півроку шукав універсальне авто для коротких, миттєвих рейдів на поле бою. Якщо на значні відстані можна задіяти спеціальний автобус з великою кількістю ліжко-місць, то як бути, коли необхідно швидко і досить непомітно підскочити і підібрати бійців?

– Нині в зоні проведення АТО поранених вивозимо на дорогих іномарках з кліренсом в сірникову коробку та одним мостом, чого катастрофічно не вистачає, – розповів волонтер і інтерв’ю виданню «Информационное сопротивление». – Звичайно, є радянські транспортери переднього краю (ТПК). Але ці старі масивні машини мають безліч недоліків: малий моторесурс, лише 40-сильний двигун з невисоким крутним моментом, недосконалу рульову колонку.

Як розповів Ілля, якось натрапив на легковий тактичний автомобіль для оперативного підрозділу виробництва компанії «Polaris Industries» – модель «Polaris Ranger MRZR». Зрозумів – це ідеальний варіант.

загрузка...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *